
Холодильник - VRH-S51M44-W, (білий, однок, 51см) (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-121988
4 099 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Тип управління: Механічне. Рівень шуму: 42 дБ. Клас енергоспоживання: А+. Загальний об'єм: 45 л. Тип компресора: Поршневий. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 3 роки. Колір: Білий. Країна виробник: Китай. Висота: 492 мм. Вага нетто: 14.3 кг. Вага брутто: 15.8 кг. Глибина: 450 мм. Холодоагент: R600a. Кліматичний клас: N-T. • Розмір з підставкою: . Ширина вскмоктуючої насадки: 472 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 45 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 492 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 15.8 кг |
| Вага нетто | 14.3 кг |
| Гарантія | 3 роки |
| Кліматичний клас | N-T |
| Колір | Білий |
| Тип компресора | Поршневий |
| Холодоагент | R600A |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 472 мм |
- Ціна: 4 099 ₴

