
Холодильник - VRH-S85M48-W, (білий, однок, 85см) (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-112932
5 499 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рівень шуму: 41 Дб. Загальний об'єм: 90 л. Полезный объем морозильной камеры: 10 фреш зона. Полезный объем холодильной камеры: 80. Потужність: 90 Вт. Вага: 20 кг. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 3 роки. Тип: Холодильник. Висота: 850 мм. Кількість полиць: 6. Глибина: 445 мм. Корисний об'єм морозильної камери: 9 л. Корисний об'єм холодильної камери: 80. Система охолодження: De-frost. Ширина вскмоктуючої насадки: 475 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 90 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Корисний об'єм морозильної камери | 9 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 80 |
| Кількість полиць | 6 |
| Корисний об'єм морозильної камери | 10 фреш зона |
| Корисний об'єм холодильної камери | 80 |
| Потужність | 90 Вт л. с. |
| Система охолодження | De-frost |
| Тип | Холодильник |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 475 мм |
| Ширина, мм | 47 см |
- Ціна: 5 499 ₴

