
Холодильник - GRW-185DD, (білий, двухк, нижн мороз, 185см) (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-84738
15 999 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Цвет изделия: белый. Штрих код: 6902018185004. вага, кг: 58/64. Дисплей: нет. Тип управління: механическое. Рівень шуму: 42 Дб. Габариты (ВхШхГ), см: 1858х600х605. Клас енергоспоживання: А+. Напруга: 220В. Генератор льда: нет. Климатический класс: SN,N,ST. Количество компрессоров: 1. Количество секций в морозильной камере: 3. Мощность заморозки: 4кг/ 24 г. Загальний об'єм: 312 л. Полезный объем морозильной камеры: 89. Полезный объем холодильной камеры: 223. Система размораживания холодильной камеры: Defrost. Система разморозки No Frost (Frost Free): Defrost. Способ установки: отдельностоящий (соло). Тип холодильника: Холодильник двухкамерный. Хладагент: R600A. Дверные корзины: 3. Полки холодильной камеры (материал/кол-во): 3. Расположение морозильной камеры: нижнее. Вага: 58 кг. Конструкція: Нижня морозильна камера. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 3 роки. Тип: Холодильник. Колір: Білий. Висота: 185.8 см. Глибина: 60.5 см. Кількість камер: Двокамерний. Потужність заморозки: 4 кг/24год. Кількість секцій у морозильній камері: 3. Полиці холодильної камери: 3 шт, скло. Дверні кошики: 3. Контейнер для овочів: +. Витрата електроенергії: 273 кВт/рік:. Корисний об'єм морозильної камери: 89 л. Корисний об'єм холодильної камери: 223 л. Кліматичний клас: ST. Холодоагент: R600A. Ширина вскмоктуючої насадки: 60.5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 312 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Генератор льоду | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1 858 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 1858х600х605 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дверні кошики | 3 |
| Довжина, мм | 605 |
| Кліматичний клас | SN,N,ST |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Потужність заморожування | 4кг/24 г |
| Напруга | 220 В В |
| Корисний об'єм морозильної камери | 89 |
| Корисний об'єм холодильної камери | 223 |
| Полиці холодильної камери (матеріал/кол-во) | 3 |
| Система розморожування холодильної камери | Defrost |
| Спосіб встановлення | окремішній (соло) |
| Тип холодильника | Холодильник двокамерний |
| Хладагент | R600A |
| Цвет изделия | білий |
| Ширина, мм | 600 |
| Штрих код | 6902018185004 |
| Вага (кг) | 58/64 |
- Ціна: 15 999 ₴

