
Морозильна скриня - GCFW-300, 290л. (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-116995
11 999 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Штрих код: 6902415228793. Рівень шуму: 38 дБ. Количество секций в морозильной камере: 2. Загальний об'єм: 290 л. Полезный объем холодильной камеры: 290 л. Вага: 38 кг. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 2 роки. Тип: Морозильна скриня. Колір: Білий. Висота: 84.5 см. Глибина: 61.5 см. Кількість камер: Однокамерний. Кількість секцій у морозильній камері: 2. Корисний об'єм холодильної камери: 290 л. Кліматичний клас: ST. Ширина вскмоктуючої насадки: 108.9 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 290 л |
| Кліматичний клас | ST |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см м |
| Гарантія | 2 роки |
| Глибина | 61.5 см мм |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм холодильної камери | 290 л |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 |
| Корисний об'єм холодильної камери | 290 л |
| Тип | Морозильна скриня |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 108.9 см |
| Ширина, мм | 108.9 см |
| Штрих код | 6902415228793 |
- Ціна: 11 999 ₴

