
Плита газоелектр. 50см - FM5611W, біла (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-122503
9 099 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Кількість конфорок: 4. Управління: Поворотні перемикачі. Штрих код: 8690001225032. Енергоспоживання: 220-240B/50Гц. Вага: 31 кг. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Габарити: 505х615х855 мм. Колір: Білий. Вага брутто: 33 кг. Наявність кришки: Так. Гриль: Так. Покриття робочої поверхні: Емаль. Тиск: 20 Мбар. Тип варильної поверхні: Газоелектрична. Тип духовки: Електрична.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 33 кг |
| Габарити | 505х615х855 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 2 роки |
| Енергоспоживання | 220-240B/50Гц |
| Колір | Білий |
| Країна походження | Китай |
| Кількість конфорок | 4 |
| Наявність кришки | Да |
| Покриття робочої поверхні | Емаль |
| Тип варильної поверхні | Газоелектрична |
| Тип духовки | Електрична |
| Тиск | 20 Мбар |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Штрих код | 8690001225032 |
- Ціна: 9 099 ₴

