
Плита газоелектр. 50см - FM5612W, біла (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-110813
9 999 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Кількість конфорок: 4. Управління: Поворотні перемикачі. Штрих код: 6902137758585. Вага: 31 кг. www: www.grunhelm.com.ua/FM5612W. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: 85 х 50 х 59 см. Колір: Білий. Висота: 850 мм. Наявність кришки: Так. Глибина: 590 мм. Покриття робочої поверхні: Емаль. Тип варильної поверхні: Газоелектрична. Тип духовки: Електрична. • Розмір з підставкою: . Ширина вскмоктуючої насадки: 500 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| www | www.grunhelm.com.ua/FM5612W |
| Габарити | 85 х 50 х 59 см |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір | Білий |
| Країна походження | Китай |
| Кількість конфорок | 4 |
| Наявність кришки | Да |
| Покриття робочої поверхні | Емаль |
| Тип варильної поверхні | Газоелектрична |
| Тип духовки | Електрична |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 500 мм |
| Штрих код | 6902137758585 |
- Ціна: 9 999 ₴

