
Витяжка GVT 210 BG телескоп. бежевая (GRUNHELM)
- Немає в наявності
- Код: 61-111345
2 999 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Штрих код: 6902152152771. Продуктивність: 650 м3/год. Режим роботи: Відведення повітря, рециркуляція. Тип освітлення: 1х5 Вт LED. Тип управління: Механічний, кнопковий. Виробник: Grunhelm. Тип: Витяжка телескопічна. Колір: Бежевий. Висота: 280 мм. Глибина: 173 мм. Ширина вскмоктуючої насадки: 600 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 173 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 280 мм м |
| Висота, мм | 280 мм |
| Колір | Бежевий |
| Продуктивність | 650 м3/год |
| Режим роботи | Відведення повітря, Рециркуляція |
| Тип | Витяжка телескопічна |
| Тип освітлення | 1х5 Вт LED |
| Тип керування | Механічний, кнопковий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 600 мм |
| Ширина, мм | 600 мм |
| Штрих код | 6902152152771 |
- Ціна: 2 999 ₴

