
Теплова гармата електрична - TDS 10C, 2кВт, 140 м3/год (TROTEC)
- В наявності
- Код: 61-123539
2 201 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Штрих код: 6990001235393. Продуктивність: 140 м³/година. Тип управління: ручне, 3 режими роботи: продування / 1 кВт / 2 кВт. Вага: 2 кг. Термостат: Так. Матеріал виготовлення: метал. Виробник: TROTEC. Країна походження: Німеччина. Тип: Електричний. Габарити: 165х165х225 мм. Джерело живлення: Мережа. Напруга мережі: 220 В / 50 Гц. Мережевий шнур: 1,3 м. Теплова потужність: 2 кВт. Спосіб нагрівання: Прямий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trotec |
| Теплова потужність | 2 кВт |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 165х165х225 мм |
| Джерело живлення | Мережа |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Мережевий шнур | 1,3 м |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Продуктивність | 140 м³/година |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
| Тип керування | ручне, 3 режими роботи: продування / 1 кВт / 2 кВт |
| Штрих код | 6990001235393 |
- Ціна: 2 201 ₴

