
Теплова гармата електрична - GPH 9R (9кВт, 380В) (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-91071
6 602 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Штрих код: 6906524901264. Продуктивність: 980 м3/г. Потужність: 9 кВт. Вага: 9,8 кг. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Електричний. Габарити: 365 х 340 х 445 мм. Кількість фаз: 3. Джерело живлення: Мережа. Напруга мережі: 380 В – 50 Гц. Теплова потужність: 9 кВт. Спосіб нагрівання: Прямий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Теплова потужність | 9 кВт |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 365 х 340 х 445 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Країна походження | Китай |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга мережі | 380 В — 50 Гц |
| Потужність | 9 кВт л. с. |
| Продуктивність | 980 м3/г |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
| Штрих код | 6906524901264 |
- Ціна: 6 602 ₴

