
Котел електричний - GEB4-12E (4 режима, 12кВ) (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-122278
16 042 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6922021222787. Напруга: 220 / 380 В. Особливості: Можливість підключення системи теплої підлогиАнтизамерзанняЗахист від перепадів напругиЗахист від перегрівуДвоконтурний, призначений для опалення та душу. Вага: 23 кг. Виробник: Grunhelm. Об'єм бака: 6 л. Розміри: 600х390х236 мм. Номінальний струм: 54.5 А. Площа: 120 м². Робочий тиск води (МПа): 0,05~0.3. Активний режим: Радіаторне опалення: 55°, Тепла підлога: 42°. Режим сну: Радіаторне опалення: 50°, Тепла підлога: 37°.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вага | 23 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активний режим | Радіаторне опалення: 55°, Тепла підлога: 42° |
| Напруга | 220 / 380 В В |
| Номінальний струм | 54.5 А |
| Об'єм бака | 6 л |
| Особливості | Можливість підключення системи теплої підлогиАнтизамерзанняЗахист від перепадів напругиЗахист від перегрівуДвоконтурний, призначений для опалення та душу |
| Площа | 120 м2 |
| Режим сну | Радіаторне опалення: 50°, Тепла підлога: 37° |
| Робочий тиск води (МПа) | 0,05~0.3 |
| Розміри | 600х390х236 мм |
| Штрих код | 6922021222787 |
- Ціна: 16 042 ₴

