
Мотопомпа - FP30C (60м3/г) (FORTE)
- В наявності
- Код: 61-25212
7 974 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6980262652114. Продуктивність: 60 куб.м/год (1000 л/хв). Потужність: 4780 Вт / 6.5 л.с. Вага: 30 кг. Об'єм двигуна: 163 куб.см. Натиск: 25 м. Тип живлення: Бензин. Додатково: Датчик рівня олії. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: (ДхШхВ) : 520х380х450 мм. Об'єм паливного бака: 3.5 л. Об'єм масляного бака: 0.6 л. Тактність двигуна: Чотирьохтактний. Вода: Чиста. Діаметр отвору патрубка: 80 мм. Висота всмоктування: 8 м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 30 кг |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Вода | Чиста |
| Габарити | (ДхШхВ) : 520х380х450 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Датчик рівня олії |
| Діаметр отвору патрубка | 80 мм |
| Країна походження | Китай |
| Натиск | 25 м |
| Об'єм двигуна | 163 куб.см куб. см |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Потужність | 4780 Вт/6.5 к.с. л. с. |
| Продуктивність | 60 куб.м/год (1000 л/хв) |
| Тактність двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип живлення | Бензин |
| Штрих код | 6980262652114 |
- Ціна: 7 974 ₴

