
PR-2313-20 Каструля Wood 20х9,5см, 2,3л PEPPER
- В наявності
- Код: 61-127452
1 995 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення: Приготування гарячих страв. Ручка: Так. Матеріал виготовлення: Алюміній. Виробник: PEPPER. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Каструля. Об `єм: 2.3 л. Колір: Чорний. Діаметр: 200 мм. Упаковка: Фірмова коробка. Наявність кришки: Так. Матеріал кришки: Жаростійке скло. Отвір для випуску пари: Так. Кількість приладів у наборі: 1. Антипригарне покриття: Так. Товщина стін: 1.7 мм. Товщина дна: 4 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Чорний |
| Тип | Каструля |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Да |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 200 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 2.3 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Ручка | Да |
| Толщина стен | 1.7 мм |
| Упаковка | Фірмова коробка |
- Ціна: 1 995 ₴

