
Бетонозмішувач - EW2125P, 125л. (FORTE)
- В наявності
- Код: 61-37431
10 849 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6910131251209. Напруга: 220В. Потужність: 550 Вт. Вага: 48 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: 810х710х380 мм. Частота: 50Гц. Тип передачі: Вінцева. Принцип дії: Гравітаційні. Матеріал вінця, лопатей: Чавун. Об'єм барабана: 125 л. Об'єм суміші: 95 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 810х710х380 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал вінця, лопатей | Чавун |
| Напруга | 220 В В |
| Об'єм барабана | 125 л |
| Об'єм суміші | 95 л |
| Потужність | 550 Вт л. с. |
| Принцип дії | Гравітаційні |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип передачі | Вінцева |
| Частота | 50 Гц |
| Штрих код | 6910131251209 |
- Ціна: 10 849 ₴

