
Прасувальна дошка 110 х 33 см Carolina (m217)
- Немає в наявності
- Код: 19-12326
1 458 ₴
Основа: суцільнометалева.
Зручна підставка для праски.
Чохол: поролон, бавовна.
Габаритні розміри: 110х33 см.
Висота дошки: від 70-90 см.
Вага: 3,9 кг.
Увага! Дошки продаються в чохлах різних кольорів, чохол на дошці може відрізнятися від того, що на фото.
Прасувальна дошка має паропропускну металеву перфоровану поверхню. Бавовняний чохол дає змогу швидко та якісно прасувати речі. Дошку можна регулювати під зручну для вас висоту. Компактна, не займає багато місця. Підставка для праски має силіконові вставки для запобігання пошкодження поверхні праски.
Основа прасувальної дошки Carolina - суцільнометалева перфорована поверхня, що дає змогу парі та надлишкам рідини не затримуватися на робочій поверхні. Для виконання процесу прасування можна встановити прасувальну дошку на зручній для вас висоті. Мінімальна висота, на якій можна встановити дошку - 70 см, максимальна - 90 см.
Прасувальна дошка Carolina підходить для використання навіть у невеликих приміщеннях. Вона легко складається і не займає багато місця. Підставка для праски має силіконові вставки для запобігання пошкодження поверхні праски. Міцні сталеві ніжки обладнані пластиковими наконечниками, що допоможе захистити підлогове покриття від можливих пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дошка для прасування |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Основа робочої поверхні | Цільний метал |
| Опори | Алюміній |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 110 см |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 33 см |
| Максимальна висота робочої поверхні | 90 см |
| Мінімальна висота робочої поверхні | 70 см |
| Колір | Бежевий |
| Виробник | Carolina |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Знімний подрукавник | Немає |
| Підставка під праску | Є |
| Електроподовжувач з розеткою | Немає |
| Тримач проводу праски | Немає |
| Тримач для плічок | Немає |
| Полиця для білизни | Немає |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 33 см |
| Вага | 3.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Туреччина |
| ширина в пакованні (см) | 35 |
| глибина в пакованні (см) | 5 |
| вага в пакованні (кг) | 3.94 |
| Підкладка | Поролон |
- Ціна: 1 458 ₴





