
Прасувальна дошка 110 х 33 см Dogrular HOUSEPLUS (IB-1006)
- Немає в наявності
- Код: 19-1343
1 764 ₴
Міцна основа
Основа прасувальної дошки — суцільнометалева перфорована поверхня, яка дозволяє пару та зайвій рідині не затримуватися на робочій поверхні. Така основа не деформується з часом і не залишає слідів на одязі.

Зручність використання
Для виконання процесу прасування можна встановити прасувальну дошку на зручній для вас висоті. Мінімальна висота, на якій може бути встановлена дошка - 70 см, максимальна – 90 см.

Компактність
Прасувальна дошка 110*33 см Dogrular HOUSEPLUS (IB-1006) підходить для використання навіть у невеликих приміщеннях. Вона легко складається і не займає багато місця.

Безпека
Підставка для праски має силіконові вставки для запобігання пошкодженню поверхні праски. Міцні сталеві ніжки оснащені пластиковими наконечниками, що допоможе захистити підлогове покриття від можливих пошкоджень. Для фарбування використовується метод електростатичного порошкового напилення.

Якісний чохол
Дошка IB-1006 укомплектована бавовняним знімним чохлом з антипригарним покриттям на поролоновій підкладці, що допоможе убезпечити вас від випадкового займання.

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дошка для прасування |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Основа робочої поверхні | Цільний метал |
| Опори | Алюміній |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 110 см |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 33 см |
| Максимальна висота робочої поверхні | 90 см |
| Мінімальна висота робочої поверхні | 70 см |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Dogrular |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Знімний подрукавник | Немає |
| Підставка під праску | Є |
| Електроподовжувач з розеткою | Немає |
| Тримач проводу праски | Немає |
| Тримач для плічок | Немає |
| Полиця для білизни | Немає |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 33 см |
| Вага | 3.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Туреччина |
| ширина в пакованні (см) | 36 |
| глибина в пакованні (см) | 5 |
| Підкладка | Поролон |
| висота в пакованні (см) | 145 |
- Ціна: 1 764 ₴




