
Прасувальна дошка 110 х 33 см з розеткою Dogrular (8998T)
- Немає в наявності
- Код: 19-11349
2 137 ₴
Міцність і практичність
Робоча поверхня прасувальної дошки Dogrular 8998T - суцільнометалева перфорована поверхня, яка добре пропускає пар і не дає зайвій рідині затримуватися на стільниці. Така основа не деформується з часом і не залишає слідів на одязі під час прасування.

Зручність використання
Функція плавного регулювання дає можливість налаштувати робочу поверхню на зручну висоту від 73 см до 93 см.

Компактність
Невелика стільниця 110*33 см підходить для використання навіть у маленьких приміщеннях. Після прасування її легко скласти до компактних розмірів.

Безпека і комфорт
Для праски передбачена підставка зі спеціальними силіконовими вставками, які запобігають пошкодженню поверхні. Міцні сталеві ніжки укомплектовані пластиковими наконечниками, які захищають підлогове покриття від можливих подряпин. Виріб пофарбований методом електростатичного порошкового напилення, що значно подовжує термін експлуатації.

Якісний чохол
Поверхня прасувальної дошки покрита знімним чохлом зі 100% бавовни на войлочній підкладці. Чохол можна без зусиль зняти та випрати, а за потреби замінити новим.

Додаткові аксесуари
Завдяки розетці з подовжувачем можна прасувати речі на великій відстані від стаціонарної розетки. Це зробить процес прасування ще більш комфортним.

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дошка для прасування |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Основа робочої поверхні | Цільний метал |
| Опори | Алюміній |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 110 см |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 33 см |
| Максимальна висота робочої поверхні | 93 см |
| Мінімальна висота робочої поверхні | 73 см |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Dogrular |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Знімний подрукавник | Немає |
| Підставка під праску | Є |
| Електроподовжувач з розеткою | Є |
| Тримач проводу праски | Немає |
| Тримач для плічок | Немає |
| Полиця для білизни | Немає |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Довжина | 153 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 7 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Туреччина |
| ширина в пакованні (см) | 35 |
| глибина в пакованні (см) | 4 |
| Підкладка | Повсть |
| висота в пакованні (см) | 150 |
| Довжина шнура | 100 ± 5 см |
- Ціна: 2 137 ₴





