
Прасувальна дошка 112 х 36 см Dogrular HOUSEPLUS з розеткою (IB-1005-PLUG)
- Немає в наявності
- Код: 19-11172
2 399 ₴
Міцність і практичність
Основа прасувальної дошки HOUSEPLUS IB-1005 - металевий моноблок із паропропускними отворами. Така основа не залишає слідів на одязі та не деформується з часом.

Зручність використання
Функція плавного регулювання дозволяє без зусиль встановити дошку на зручній для вас висоті. Мінімальна висота установки - 70 см, максимальна - 90 см.

Компактність
Стільниця прасувальної дошки HOUSEPLUS IB-1005 - 112*36 см. Вона не займає багато місця та забезпечує комфортне прасування речей. Після використання конструкцію легко скласти до компактних розмірів і заховати в шафу або нішу.

Безпека і комфорт
Прасувальна дошка HOUSEPLUS IB-1005 оснащена зручною підставкою для праски зі спеціальними силіконовими вставками. Міцні сталеві ніжки укомплектовані пластиковими наконечниками, які додають конструкції стійкості та захищають підлогове покриття від пошкоджень. Електростатичне порошкове напилення подовжує термін експлуатації виробу.

Якісний чохол
Знімний чохол зі 100% бавовни з антипригарним покриттям на поролоновій підкладці забезпечує комфортне прасування. За потреби чохол можна зняти та випрати або замінити новим.

Додаткові аксесуари
У комплекті з прасувальною дошкою йде розетка з подовжувачем, що дозволяє прасувати речі на великій відстані від стаціонарної розетки. Після використання пристрій компактно складається під стільницю.

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дошка для прасування |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Основа робочої поверхні | Цільний метал |
| Опори | Алюміній |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 112 см |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 36 см |
| Максимальна висота робочої поверхні | 90 см |
| Мінімальна висота робочої поверхні | 70 см |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Dogrular |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Знімний подрукавник | Немає |
| Підставка під праску | Є |
| Електроподовжувач з розеткою | Є |
| Тримач проводу праски | Немає |
| Тримач для плічок | Немає |
| Полиця для білизни | Немає |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 7 см |
| Вага | 4.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Туреччина |
| ширина в пакованні (см) | 40 |
| глибина в пакованні (см) | 7 |
| вага в пакованні (кг) | 4.72 |
| Підкладка | Поролон |
| висота в пакованні (см) | 147 |
| Довжина шнура | 100 ± 5 см |
- Ціна: 2 399 ₴






