
Прасувальна дошка 112 х 36 см Dogrular SILVIA (15030)
- Немає в наявності
- Код: 19-1346
2 092 ₴
Міцність і практичність
Прасувальна поверхня дошки SILVIA 112*36 см досить широка, щоб під час прасування не доводилося багато разів переміщати білизну. Основа - металевий моноблок із перфорацією, який не залишає відбитків на одязі та не деформується з часом.

Зручність використання
Плавне регулювання висоти від 76 до 100 см створює комфортні умови для людей різного зросту. Стійкі ніжки оснащені пластиковими вставками, які запобігають ковзанню та пошкодженню підлогового покриття.

Компактність
Дошка легко та швидко складається і розкладається, не займає багато місця при зберіганні та є зручною у використанні.

Надійність і безпека
Прасувальна дошка SILVIA виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечує довгий термін експлуатації. Велика платформа для праски має силіконові вставки, які допомагають запобігти можливим пошкодженням підошви праски. Спеціальне електростатичне напилення фарби захищає виріб від впливу ультрафіолету та корозії.

Якісний чохол
Чохол зі 100% бавовни з антипригарним покриттям на войлочній підкладці, який йде в комплекті з прасувальною дошкою SILVIA, легко зняти, випрати та знову одягнути.

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дошка для прасування |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Основа робочої поверхні | Цільний метал |
| Опори | Алюміній |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 112 см |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 36 см |
| Максимальна висота робочої поверхні | 100 см |
| Мінімальна висота робочої поверхні | 76 см |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | Dogrular |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Знімний подрукавник | Немає |
| Підставка під праску | Є |
| Електроподовжувач з розеткою | Немає |
| Тримач проводу праски | Немає |
| Тримач для плічок | Немає |
| Полиця для білизни | Немає |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 7 см |
| Вага | 4.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Туреччина |
| ширина в пакованні (см) | 37 |
| глибина в пакованні (см) | 6 |
| вага в пакованні (кг) | 4.7 |
| Підкладка | Повсть |
| висота в пакованні (см) | 146 |
- Ціна: 2 092 ₴






