
Прасувальна дошка 120 х 40 см Dogrular TOMRIS (15018)
- Немає в наявності
- Код: 19-1351
1 875 ₴
Міцність і практичність
Основа прасувальної дошки TOMRIS - паропропускаючий металевий моноблок. Така поверхня не затримує пару і зайву вологу, а з часом не деформується.

Зручність використання
На стільниці розміром 120*40 см дуже зручно і швидко можна прасувати речі без зайвих переміщень по поверхні дошки. Функція регулювання висоти дає можливість встановити прасувальну поверхню на зручному рівні від 75 до 95 см.

Компактність
Після завершення процесу прасування прасувальну дошку TOMRIS легко скласти до компактних розмірів і розмістити в спеціально відведеному для неї місці.

Надійність і безпека
П-подібні ніжки дуже стійкі. Пластикові наконечники захищають підлогове покриття від подряпин. Підставка для праски оснащена протиковзкими силіконовими вставками. Виріб має тривалий термін експлуатації завдяки фарбуванню методом електростатичного порошкового напилення.

Якісний чохол
Прасувальна дошка TOMRIS укомплектована антипригарним бавовняним знімним чохлом на поролоновій підкладці, який можна легко зняти для прання або заміни.

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дошка для прасування |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Основа робочої поверхні | Цільний метал |
| Опори | Алюміній |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 120 см |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 40 см |
| Максимальна висота робочої поверхні | 95 см |
| Мінімальна висота робочої поверхні | 75 см |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Dogrular |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Знімний подрукавник | Немає |
| Підставка під праску | Є |
| Електроподовжувач з розеткою | Немає |
| Тримач проводу праски | Немає |
| Тримач для плічок | Немає |
| Полиця для білизни | Немає |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 7 см |
| Вага | 5.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Туреччина |
| ширина в пакованні (см) | 40 |
| глибина в пакованні (см) | 6 |
| вага в пакованні (кг) | 5.37 |
| Підкладка | Поролон |
| висота в пакованні (см) | 160 |
- Ціна: 1 875 ₴






