
Прасувальна дошка PRIMANOVA VERA 146 х 42 см (E60-07)
- Немає в наявності
- Код: 19-12851
4 799 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прасувальна дошка VERA E-60 – це новинка від виробника аксесуарів для ванної кімнати Prima Nova. Прасувальна дошка виконана розміром 146×41.5 см, на металевій сітці, що робить прасування речей комфортним. Висота регулюється від 60 см до 94 см, завдяки спеціальним ніжкам можна зручно прасувати навіть сидячи на стільці. Підставка під праску або парогенератор має можливість переміщення по прасувальному столу, і ви можете розмістити її там, де буде зручно, зліва або справа. Також є вішалка для плечиків.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дошка для прасування |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Основа робочої поверхні | Металева сітка |
| Опори | Алюміній |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 146 см |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 42 см |
| Максимальна висота робочої поверхні | 94 см |
| Мінімальна висота робочої поверхні | 60 см |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Prima Nova |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Знімний подрукавник | Немає |
| Підставка під праску | Є |
| Електроподовжувач з розеткою | Немає |
| Тримач проводу праски | Немає |
| Тримач для плічок | Є |
| Полиця для білизни | Немає |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 7 см |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Туреччина |
| Підкладка | Поролон |
| висота в пакованні (см) | 160 |
- Ціна: 4 799 ₴









