
Прасувальна дошка Dogrular RACHEL 120 х 40 см з розеткою (15023-PLUG)
- Немає в наявності
- Код: 19-10252
3 050 ₴
Міцність і практичність
Міцна суцільнометалева основа добре пропускає пар і зайву вологу завдяки перфорації. Це дає змогу якісно та швидко розгладити будь-які речі. Така основа дуже зносостійка і з часом не деформується.

Зручність використання
На великій стільниці 120*40 см дуже зручно прасувати різні речі: від невеликих виробів до скатертин і постільної білизни. Висота виробу підійде людям різного зросту завдяки функції регулювання висоти від 78 до 98 см. Функціональна подвійна підставка для праски зручна як для правшів, так і для лівшів.

Компактність
Після прасування конструкція без зусиль складається до компактних розмірів і її можна сховати у спеціально відведене для цього місце.

Надійність і безпека
Прасувальна дошка RACHEL дуже стійка завдяки спеціально розробленій конструкції ніжок. На ніжках є пластикові накладки, які захищають підлогове покриття від пошкоджень. Підставка для праски має протиковзкі силіконові вставки. Порошкова фарба нанесена методом електростатичного напилення, що значно подовжує термін експлуатації виробу.

Якісний чохол
Знімний чохол зі 100% бавовни з антипригарним покриттям на поролоновій підкладці дає змогу легко та швидко прасувати речі. За потреби його дуже просто зняти і замінити на новий.

Додаткові аксесуари
У комплекті з прасувальною дошкою RACHEL йде розетка з подовжувачем, тому ви можете розташувати конструкцію на відстані від стаціонарної розетки. Це зробить процес прасування ще більш комфортним. Довжина шнура 100 ± 5 см.

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дошка для прасування |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Основа робочої поверхні | Цільний метал |
| Опори | Алюміній |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 120 см |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 40 см |
| Максимальна висота робочої поверхні | 98 см |
| Мінімальна висота робочої поверхні | 78 см |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Dogrular |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Знімний подрукавник | Немає |
| Підставка під праску | Є |
| Електроподовжувач з розеткою | Є |
| Тримач проводу праски | Немає |
| Тримач для плічок | Немає |
| Полиця для білизни | Немає |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 7 см |
| Вага | 4.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Туреччина |
| ширина в пакованні (см) | 41 |
| глибина в пакованні (см) | 6 |
| вага в пакованні (кг) | 5 |
| Підкладка | Поролон |
| висота в пакованні (см) | 160 |
| Довжина шнура | 100 ± 5 см |
- Ціна: 3 050 ₴




