
Стельова сушарка для білизни алюмінієва Laundry 5x1,6 м (Br.1.60)
- Немає в наявності
- Код: 19-1542
1 454 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення
Стельова сушка Laundry розроблена для швидкого та якісного висушування випраної білизни. Вона дуже компактна та зручна у використанні. Білий колір підійде до будь-якого інтер'єру. Конструкцію можна використовувати у ванній кімнаті, на балконі або лоджії.
Стельова сушка Laundry розроблена для швидкого та якісного висушування випраної білизни. Вона дуже компактна та зручна у використанні. Білий колір підійде до будь-якого інтер'єру. Конструкцію можна використовувати у ванній кімнаті, на балконі або лоджії.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Стельова |
| Матеріал | Алюміній |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Колір | Білий |
| Тримачі для дрібних речей | Ні |
| Вага | 1.35 кг |
| Виробник | Laundry |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип сушіння | Стельова |
| Робоча довжина поверхні | 8 м |
| Матеріал сушарки | Алюміній |
| Кількість стрижнів/трубок | 5 |
- Ціна: 1 454 ₴






