
(125246) Самокат підлітковий X-TREME AS-2009S (AS-2009SB) зелений
- В наявності
- Код: 61-125246
1 447 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Додатково: Підшипник ABEC-7. Колір: Зелений. Максимальне навантаження: 80 кг. Кермо: Сталь, З регулюванням висоти, Складане кермо. Передні колеса: 200 мм. Задні колеса: 200 мм. Матеріал коліс: Поліуретан. Дека: Сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Колір | Зелений |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дека | Сталь |
| Додатково | Підшипник ABEC-7 |
| Задні колеса | 200 мм |
| Кермо | Сталь, З регулюванням висоти, Складане кермо |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Передні колеса | 200 мм |
- Ціна: 1 447 ₴

