
(125244) Самокат підлітковий X-TREME AS-2008AA синьо-чорний
- В наявності
- Код: 61-125244
2 879 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Додатково: Підшипник ABEC-7, Ремінь. Колір: Синьо-чорний. Максимальне навантаження: 80 кг. Кермо: Алюміній, З регулюванням висоти, Складане кермо, Фіксатори ручок. Передні колеса: 200 мм з амортизатором. Задні колеса: 200 мм з амортизатором. Матеріал коліс: Поліуретан. Дека: Алюміній.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дека | Алюміній |
| Додатково | Підшипник ABEC-7, Ремінь |
| Задні колеса | 200 мм з амортизатором |
| Кермо | Алюміній, З регулюванням висоти, Складане кермо, Фіксатори ручок |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Передні колеса | 200 мм з амортизатором |
- Ціна: 2 879 ₴

