
(27002) Правило-трапеція DUO PROFI 2,0м посилений профіль 95мм, HAISSER
- В наявності
- Код: 61-96550
1 237 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 4814466965508. Тип інструменту: Правило-трапеція. Матеріал виготовлення: Алюміній. Додатково: З двома ребрами жорсткості; двозахоплююче.. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 2000 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Довжина | 2000 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 2000 мм |
| Додатково | З двома ребрами жорсткості; двозахоплююче. |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Тип інструмента | Правило-трапеція |
| Ширина, мм | 95 мм |
| Штрих код | 4814466965508 |
- Ціна: 1 237 ₴

