
(26041) Рівень спиртовий Heavy Duty 800мм, профіль 1,9мм HAISSER
- В наявності
- Код: 61-70544
1 038 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6914466260417. Тип інструменту: Рівень спиртовий. Длина кабеля электропитания, м: 800мм. Наличие магнита: Так. Матеріал виготовлення: Алюміній/Гума. Количество капсул: 3. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 800 мм. Одиниця вимірів: см, мм. Фіксація: Магніт. Кількість капсул рівня: 3 (45°; 90°; 180°). Точність виміру: Class I – точність вимірювання <0.5 мм/м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Матеріал | Алюміній |
| Габарити | |
| Довжина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 26 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина кабелю електроживлення, м | 800 мм |
| Довжина, мм | 800 |
| Кількість капсул | 3 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість капсул рівня | 3 (45°; 90°; 180°) |
| Матеріал виготовлення | Алюміній/Гума |
| Наявність магніту | Да |
| Одиниця вимірів | см, мм |
| Тип інструмента | Рівень спиртовий |
| Точність виміру | Class I – точність вимірювання <0.5 мм/м |
| Фіксація | Магніт |
| Ширина, мм | 1.9 мм |
| Штрих код | 6914466260417 |
- Ціна: 1 038 ₴

