
(26046) Рівень ударний Нeavy Duty 600мм HAISSER
- В наявності
- Код: 61-118685
1 227 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип інструменту: Рівень ударний. Матеріал виготовлення: Алюміній/Гума. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 600 мм. Одиниця вимірів: см, мм. Кількість капсул рівня: 45°,90°, 180°. Точність виміру: Class I – точність вимірювання <0.5 мм/м.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 600 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість капсул рівня | 45°,90°, 180° |
| Матеріал виготовлення | Алюміній/Гума |
| Одиниця вимірів | см, мм |
| Тип інструмента | Рівень ударний |
| Точність виміру | Class I – точність вимірювання <0.5 мм/м |
- Ціна: 1 227 ₴

