
Пилосос - GVC-720RS циклон ECO (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-127937
6 149 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: - шланг;. Штрих код: 6990001279373. Потужність: 800 Вт. Вага: 5.98 кг. Додатково: Радіус прибирання - 10 м;. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Довжина кабеля: 5 м. Колір: Фіолетовий. Об'єм бака: 2 л. Напруга мережі: 220В / 50Гц. Вид прибирання: Суха. Потужність всмоктування: 210 Вт. Розміри: 388х271х248 мм. • Розмір з підставкою: - маленька щітка 2в1;.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Потужність всмоктування | 210 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.98 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабеля | 5 м |
| Додатково | Радіус прибирання - 10 м; |
| Колір | Фіолетовий |
| Комплектація | - шланг; |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Об'єм бака | 2 л |
| Потужність | 800 Вт л. с. |
| Розміри | 388х271х248 мм |
| Штрих код | 6990001279373 |
| • Розмір з підставкою | - маленька щітка 2в1; |
- Ціна: 6 149 ₴

