
Відпарювальна станція - GS670, 1000-1600 Вт (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-130788
3 889 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Комплектація: Відпарювач: 1 шт.. Функції: Автоматична подача води. Штрих код: . Потужність: 1600 Вт. Вага: 5 кг. Додатково: Витрата пари: 38 г/хв. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Відпарювач. Матеріал: ABS пластик. Довжина кабеля: 1.9 м. Колір: Сірий. Розмір: 310х230х1520 мм. Розмір упаковки: 498х435х340 мм. Об'єм резервуару для води: 1350 мл. • Розмір з підставкою: Захист від перегріву. Паровий шланг довжиною 1,5 м: 1 шт.. Щітка для одягу + зажим для брюк: 1 шт.. Захистна рукавиця: 1 шт.. Керівництво з експлуатації: 1 шт.. Гладильна дошка: 1 шт.. Гачок для вішалки: 1 шт.. Регульовані металеві стійки (тримачі): 2 шт..
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Гачок для вішалки | 1 шт. |
| Гладильна дошка | 1 шт. |
| Довжина кабеля | 1.9 м |
| Додатково | Витрата пари: 38 г/хв |
| Захистна рукавиця | 1 шт. |
| Керівництво з експлуатації | 1 шт. |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | Відпарювач: 1 шт. |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | ABS пластик |
| Об'єм резервуару для води | 1350 мл |
| Паровий шланг довжиною 1,5 м | 1 шт. |
| Потужність | 1600 Вт л. с. |
| Регульовані металеві стійки (тримачі) | 2 шт. |
| Розмір | 310х230х1520 мм |
| Розмір упаковки | 498х435х340 мм |
| Тип | Відпарювач |
| Функції | Автоматична подача води |
| Щітка для одягу + зажим для брюк | 1 шт. |
| • Розмір з підставкою | Захист від перегріву |
- Ціна: 3 889 ₴

