
Витяжка GVN 321 B похила скло (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-89980
4 079 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: . Габариты (ВхШхГ), мм: 350 -950 х 600 х 350. Габариты упаковки (ВхШхГ), мм: 40 x 65 x 40. Матеріал поверхні: Загартоване скло. Цвет изделия: черный. Тип используемого газа: декоративная. Штрих код: 6902019703214. Вес в упаковке, кг: 13. Автоматическое вкл/выкл (сенсор): Ні. вага, кг: 12.4. Диаметр воздуховода: 15 см. Дисплей: есть. Кількість швидкостей: 3. Количество/мощность моторов: 1х130 Вт. Комплект поставки: вытяжка /инструкция / пульт дистанционного управления. Продуктивність: 750 м3/год. Режим роботи: Відведення повітря, Рециркуляція. Тип монтажа: пристенный. Тип освітлення: 2х8 Вт LED. Тип управління: Сенсорний, Дистанційне. Тип фільтра: Алюминиевый жировой фильтр. Рівень шуму: 65 Дб. Виробник: Grunhelm. Тип: Похила витяжка. Колір: Чорний. Висота: 950 мм. Глибина: 350 мм. Жировий фільтр: Алюмінієвий касетний. Ширина вскмоктуючої насадки: 600 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вмикання/вимкне (сенсор) | Немає |
| Вага в пакованні, кг | 13 |
| Висота, мм | 400 |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 350 -950 х 600 х 350 |
| Габарити паковання (ВхШхГ), мм | 40 x 65 x 40 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр повітроводу | 15 см |
| Довжина, мм | 400 |
| Кількість/потужність моторів | 1х130 Вт |
| Колір | Чорний |
| Комплект постачання | витяжка/інструкція/комплект дистанційного керування |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Продуктивність | 750 м3/рік |
| Режим роботи | Відведення повітря, Рециркуляція |
| Тип | Похила витяжка |
| Тип газу, що використовується | декоративна |
| Тип монтажа | пристінний |
| Тип освітлення | 2х8 Вт LED |
| Тип керування | Сенсорний, Дистанційне |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жировий фільтр |
| Цвет изделия | чорний |
| Ширина, мм | 600 мм |
| Штрих код | 6902019703214 |
| Вага (кг) | 12.4 |
- Ціна: 4 079 ₴

