
Шліфмашина кутова - 9565СVR (1400Вт, 125мм) (MAKITA)
- В наявності
- Код: 61-29919
5 899 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: - Шліфмашина кутова- Торцевий ключ- Додаткова рукоятка- Опорна шайба- Затискна гайка- Захисний кожух- Інструкція по застосуванню- Гарантійний талон. Штрих код: 0088381098076. Напруга: 220В. Потужність: 1400 Вт. Вага: 2.2 кг. Тип живлення: Мережа. Додатково: - Подвійна захисна ізоляція- Система зчеплення Super-Joint-System. Виробник: Makita. Країна походження: Японія. Гарантія: 3 роки. Кількість оборотів: 2800 - 12000 об/хв. Довжина кабеля: 2.5 м. Габарити: 299х139х103 мм. Плавний запуск: Так. Діаметр диска: 125 мм. Блокування кнопки увімкнення: Так. Вібрація: 7.5 м/с². Регулювання оборотів: Так. Різьблення на шпинделі: M14х2. Система підтримки оборотів: Так.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Вібрація | 7.5 м/с2 |
| Габарити | 299х139х103 мм |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина кабеля | 2.5 м |
| Додатково | - Подвійна захисна ізоляція- Система зчеплення Super-Joint-System |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | - Шліфмашина кутова- Торцевий ключ- Додаткова рукоятка- Опорна шайба- Затискна гайка- Захисний кожух- Інструкція по застосуванню- Гарантійний талон |
| Країна походження | Японія |
| Кількість оборотів | 2800 - 12000 об/хв об / хв |
| Напруга | 220 В В |
| Плавний запуск | Да |
| Потужність | 1400 Вт л. с. |
| Регулювання оборотів | Да |
| Різьблення на шпинделі | M14х2 |
| Система підтримки оборотів | Да |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 0088381098076 |
- Ціна: 5 899 ₴

