
Тример електричний - GR-42S (1200Вт) (GRUNHELM)
- В наявності
- Код: 61-55549
3 563 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужність: 1200 Вт. Вага: 5 кг. Ручка: D-подібна. Виробник: Grunhelm. Робочі обороти: 7500 об/хв. Діаметр волосіні: 1.6 мм. Країна виробник: Китай. Ширина косіння: 420 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні | 1.6 мм |
| Потужність | 1200 Вт л. с. |
| Робочі обороти | 7500 об/хв |
| Ручка | D-подібна |
| Ширина косіння | 420 мм |
- Ціна: 3 563 ₴

