
Обприскувач акумуляторний - CL-16A (8АН/12V, 2-4бар, 16л) (FORTE)
- В наявності
- Код: 61-37344
1 571 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: • Обприскувач з розпилювальною трубкою• Три знімні розпилювальні сопла• Мірний стакан• Зарядний пристрій. Штрих код: 6912013165024. Напруга: 12В. Вага: 6.5 кг. Тип насосу: Діафрагмовий. Акумулятор: 8 AH / 12 V. Об'єм баку: 16 л. Робочий тиск: 2 Bar. Тривалість роботи без підзарядки: 4 год. Максимальна температура рідини: 35 °С. Довжина розпилювальної трубки: 65-110 см. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Ємність акумулятора: 8 Ач. Тип обприскувача: Акумуляторний. Об'єм бака: 16 л. Максимальний тиск: 4 Bar. Час роботи від акумулятора: 4 год. Матеріал вудки: Нержавіюча сталь. Спосіб перенесення: Ранковий. Дальність розпилення: До 12 м. Наявність помпи: Так.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Об'єм бака | 16 л |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8 А·год |
| Акумулятор | 8 AH / 12 V |
| Вага | 6.5 кг кг |
| Висота, мм | 185 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Дальність розпилення | До 12 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 65-110 см см |
| Довжина, мм | 360 |
| Комплектація | • Обприскувач з розпилювальною трубкою• Три знімні розпилювальні сопла• Мірний стакан• Зарядний пристрій |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна температура рідини | 35 °С |
| Максимальний тиск | 4 Bar |
| Матеріал вудки | Нержавіюча сталь |
| Наявність помпи | Да |
| Об'єм баку | 16 л |
| Робочий тиск | 2 Bar атм |
| Спосіб перенесення | Ранковий |
| Тип насоса | Діафрагмовий |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
| Тривалість роботи без підзарядки | 4 роки |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки хв |
| Ширина, мм | 510 |
| Штрих код | 6912013165024 |
- Ціна: 1 571 ₴

