
Драбина трасформер - 4х4 (МЕТАЛ)
- В наявності
- Код: 61-47591
4 588 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 4820044444440. Вага: 20 кг. Додатково: • Виготовлена зі сталевої плоскоовальної труби товщиною стінки 0,8 і 1,0 мм. • Здатна виконувати функції : драбини, приставної, Г-подібної драбини і оздоблювальних робіт на невеликій висоті). • Трансформується таким чином, що легко поміщається в багажник легкового автомобіля.. Виробник: Технолог. Країна походження: Україна. Гарантія: 3 роки. Матеріал: Сталь. Тип сходів: Шарнірна. Кількість секцій: 4. Кількість ступенів: 4. Висота сходів: 380 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технолог |
| Вага | 20 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 380 см |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна походження | Україна |
| Кількість секцій | 4 |
| Кількість щаблів | 4 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Шарнірна |
| Штрих код | 48200444440 |
- Ціна: 4 588 ₴

