
Драбина приставна - 10ст, 2.98м (МЕТАЛ)
- В наявності
- Код: 61-47595
1 754 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 2000963124407. Вага: 8.5 кг. Виробник: Технолог. Країна походження: Україна. Гарантія: 3 роки. Матеріал: Сталь. Тип сходів: Приставна. Кількість секцій: 1. Кількість ступенів: 10. Робоча висота: 290 см. Висота сходів: 298 см. Макс. вантажопідйомність: 120 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технолог |
| Вага | 8.5 кг |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 298 см |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна походження | Україна |
| Кількість щаблів | 10 |
| Макс. вантажопідйомність | 120 кг |
| Робоча висота | 290 см |
| Тип драбини | Приставна |
| Штрих код | 2000963124407 |
- Ціна: 1 754 ₴

