
Драбина приставна BUDFIX 1114
- В наявності
- Код: 61-130728
4 542 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вага: 6.6 кг. Виробник: Budfix. Гарантія: 12 місяців. Країна виробник: Україна. Кількість ступенів: 14. Висота сходів: 3.9 м. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Budfix |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.6 кг кг |
| Висота сходів | 3.9 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість щаблів | 14 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Ширина, мм | 35 см |
- Ціна: 4 542 ₴

