
Драбина приставна BUDFIX 1107
- В наявності
- Код: 61-130724
2 255 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вага: 2.9 кг. Виробник: Budfix. Гарантія: 12 місяців. Матеріал: Алюміній. Країна виробник: Україна. Висота сходів: 1.96 м. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Budfix |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг кг |
| Висота сходів | 1.96 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Ширина, мм | 33.5 см |
- Ціна: 2 255 ₴

