
Драбина приставна BUDFIX 1111
- В наявності
- Код: 61-130727
3 252 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вага: 4.5 кг. Виробник: Budfix. Гарантія: 12 місяців. Країна виробник: Україна. Кількість ступенів: 11. Висота сходів: 3.1 м. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Budfix |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 кг кг |
| Висота сходів | 3.1 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість щаблів | 11 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Ширина, мм | 33.5 см |
- Ціна: 3 252 ₴

