
Драбина приставна - 7107 (7ст, 2м) (ITOSS)
- В наявності
- Код: 61-18342
3 354 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 8586002560800. Вага: 2.7 кг. Виробник: Itoss. Країна походження: Словаччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Приставна. Кількість секцій: 1. Кількість ступенів: 7. Робоча висота: 200 см. Висота сходів: 200 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 200 см. Ширина опори: 34 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Вага | 2.7 кг |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 200 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 200 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Словаччина |
| Кількість щаблів | 7 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Робоча висота | 200 см |
| Тип драбини | Приставна |
| Ширина опори | 34 см |
| Штрих код | 8586002560800 |
- Ціна: 3 354 ₴

