
Драбина універсальна (3 частини) - 7610 (3х10) (ITOSS)
- В наявності
- Код: 61-15096
16 894 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 8586007324766. Вага: 16 кг. Виробник: Itoss. Країна походження: Словаччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Універсальна. Кількість секцій: 3. Кількість ступенів: 10. Висота сходів: 626 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 286 см. Ширина опори: 90 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг. Висота драбини: 454 см. Габаритна товщина сходів: 20 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Вага | 16 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 454 см м |
| Висота сходів | 626 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 286 см |
| Габаритна товщина сходів | 20 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Словаччина |
| Кількість щаблів | 10 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 90 см |
| Штрих код | 8586007324766 |
- Ціна: 16 894 ₴

