
Драбина універсальна (3 частини) - 7609 (3х9) (ITOSS)
- В наявності
- Код: 61-15095
14 906 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 8586007324759. Вага: 13.7 кг. Виробник: Itoss. Країна походження: Словаччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Універсальна. Кількість секцій: 3. Кількість ступенів: 9. Висота сходів: 569 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 258 см. Ширина опори: 80 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг. Висота драбини: 398 см. Габаритна товщина сходів: 20 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Вага | 13.7 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 398 см м |
| Висота сходів | 569 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 258 см |
| Габаритна товщина сходів | 20 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Словаччина |
| Кількість щаблів | 9 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 80 см |
| Штрих код | 8586007324759 |
- Ціна: 14 906 ₴

