
Стрем'янка алюмінієва (двостороння) - LB404 (WERK)
- В наявності
- Код: 61-90246
1 940 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6902019811063. Вага: 3.2 кг. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Драбина. Кількість секцій: 2. Кількість ступенів: 4. Висота сходів: 267 см. Висота до платформи драбини: 85 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 95 см. Ширина опори: 43 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 3.2 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи драбини | 85 см |
| Висота сходів | 267 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 95 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Кількість секцій | 2 |
| Кількість щаблів | 4 |
| Тип драбини | Драбина |
| Ширина опори | 43 см |
| Штрих код | 6902019811063 |
- Ціна: 1 940 ₴

