
Стрем'янка алюмінієва - 916 (6сх) (ITOSS)
- В наявності
- Код: 61-15087
3 945 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 8586007321048. Вага: 5.2 кг. Додатково: Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини. Виробник: Itoss. Країна походження: Словаччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Драбина. Кількість секцій: 1. Кількість ступенів: 6. Робоча висота: 315 см. Висота до платформи драбини: 123 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 197 см. Ширина опори: 48 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Вага | 5.2 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи драбини | 123 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 197 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини |
| Країна походження | Словаччина |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість щаблів | 6 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Робоча висота | 315 см |
| Тип драбини | Драбина |
| Ширина опори | 48 см |
| Штрих код | 8586007321048 |
- Ціна: 3 945 ₴

