
PR-2204 Каструля Чорна перлина 20х10,5 см 3 л., PEPPER
- В наявності
- Код: 61-124166
3 078 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення: Приготування гарячих страв. Ручка: Так. Призначення: Приготовление горячих блюд. Форма: Кругла. Виробник: Pepper. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Каструля. Матеріал: Алюміній. Об `єм: 3 л. Колір: Чорний. Висота: 10.5 см. Діаметр: 20 см. Можливість миття в посудомийній машині: Так. Розміри: 20*10.5 см. Наявність кришки: Так. Антипригарне покриття: Pfluon.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Висота | 10.5 см м |
| Висота, мм | 10.5 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 20 см |
| Країна походження | Китай |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 3 л |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 20*10.5 см |
| Ручка | Да |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 3 078 ₴

