
PR-2222 Каструля Маренго 24х10 см 3,9 л., PEPPER
- В наявності
- Код: 61-124184
1 922 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення: Приготування гарячих страв. Матеріал виготовлення: Кований алюміній. Призначення: Приготовление горячих блюд. Виробник: Pepper. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Каструля. Об `єм: 3.9 л. Колір: Сірий. Висота: 10 см. Діаметр: 24 см. Розміри: 24*10 см. Наявність кришки: Так. Матеріал кришки: Загартоване скло. Отвір для випуску пари: Так. Антипригарне покриття: PFLUON (gray marble). Товщина дна: 4 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Сірий |
| Тип | Каструля |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | PFLUON (gray marble) |
| Висота | 10 см м |
| Висота, мм | 10 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 24 см |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Кований алюміній |
| Матеріал кришки | Загартоване скло |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 3.9 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 24*10 см |
- Ціна: 1 922 ₴

