
PR-2303-18 Каструля Біла перлина 18х10см, 2,3л PEPPER
- В наявності
- Код: 61-127317
2 841 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення: Приготування гарячих страв. Ручка: Так. Матеріал виготовлення: Алюміній. Призначення: Приготовление горячих блюд. Форма: Кругла. Виробник: Pepper. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Каструля. Об `єм: 2.3 л. Колір: Білий. Висота: 10 см. Діаметр: 18 см. Розміри: 18*10 см. Наявність кришки: Так. Підходить: Для всіх видів плит. Отвір для випуску пари: Ні. Матеріал ручок: Бакеліт з силіконовими вставками та Softtouch. Антипригарне покриття: PFLUON. Товщина стін: 3 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Білий |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Висота | 10 см м |
| Висота, мм | 10 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 18 см |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт з силіконовими вставками та Softtouch |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 2.3 л |
| Отвір для випуску пари | Немає |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 18*10 см |
| Ручка | Да |
| Толщина стен | 3 мм |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 2 841 ₴

