
PR-2306-20 Каструля Viva 20х9,5см, 2,4л, PEPPER
- В наявності
- Код: 61-127321
1 432 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення: Приготування гарячих страв. Ручка: Так. Призначення: Приготовление горячих блюд. Додатково: Упакована у фірмову коробку. Виробник: PEPPER. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Каструля. Об `єм: 2.4 л. Колір: Чорний/пурпурний. Висота: 9.5 см. Діаметр: 200 мм. Розміри: 20*9.5 см. Наявність кришки: Так. Матеріал кришки: Жаростійке скло. Отвір для випуску пари: Так. Кількість приладів у наборі: 1. Матеріал ручок: Бакеліт. Антипригарне покриття: Greblon С2. Товщина стін: 2.6 мм. Товщина дна: 4 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Тип | Каструля |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Висота | 9.5 см м |
| Висота, мм | 9.5 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Упакована у фірмову коробку |
| Діаметр | 200 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 2.4 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 20*9.5 см |
| Ручка | Да |
| Толщина стен | 2.6 мм |
- Ціна: 1 432 ₴

