
PR-1112-18 Каструля BELL PEPPER, 18 см, 2.6 л
- В наявності
- Код: 61-127024
1 170 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення: Приготування гарячих страв. Ручка: Так. Матеріал виготовлення: Нержавіюча сталь. Призначення: Приготовление горячих блюд. Додатково: Упакована у фірмову коробку. Форма: Кругла. Виробник: PEPPER. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Каструля. Об `єм: 2.6 л. Висота: 105 мм. Діаметр: 180 мм. Розміри: 18*10.5 см. Наявність кришки: Так. Матеріал кришки: Термоскло. Підходить: Для всіх видів плит. Отвір для випуску пари: Так. Кількість приладів у наборі: 1. Матеріал ручок: Нержавіюча сталь/силікон. Товщина стін: від 0.3 до 0.7 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 105 мм м |
| Висота, мм | 105 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Упакована у фірмову коробку |
| Діаметр | 180 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Термоскло |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь/силікон |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 2.6 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 18*10.5 см |
| Ручка | Да |
| Толщина стен | від 0.3 до 0.7 мм |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 1 170 ₴

