
Срібні етюди Premium GT-T-116-SE Каструля GUSTO 16 см, 2,1 л
- В наявності
- Код: 61-117678
1 250 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6902021107567. Особливості: Не містить шкідливих домішок та речовин. Призначення: Приготування гарячих страв. Ручка: Так. Матеріал виготовлення: Сталь із емальованим покриттям. Призначення: Приготовление горячих блюд. Форма: Кругла. Виробник: Gusto. Країна походження: Туреччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Каструля. Об `єм: 2.1 л. Колір: Білий з малюнком. Висота: 125 мм. Діаметр: 160 мм. Можливість миття в посудомийній машині: Так. Наявність кришки: Так. Матеріал кришки: Жаростійке скло. Підходить: Для всіх видів плит. Отвір для випуску пари: Так. Матеріал ручок: Нержавіюча сталь. Товщина стін: 1.2 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Тип | Каструля |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 125 мм м |
| Висота, мм | 125 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 160 мм |
| Країна походження | Туреччина |
| Матеріал виготовлення | Сталь із емальованим покриттям |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 2.1 л |
| Особливості | Не містить шкідливих домішок та речовин |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Ручка | Да |
| Толщина стен | 1.2 мм |
| Форма | Кругла |
| Штрих код | 6902021107567 |
- Ціна: 1 250 ₴

