
Акварель Premium GT-T-222-W Каструля GUSTO 22 см, 5,1 л
- В наявності
- Код: 61-96326
1 726 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 2000963130545. Материал дверцы духовки: сталь с эмалированным покрытием в 4 слоя. Вага: 1.5 кг. Страна-производитель товара: Турция. Призначення: Приготування гарячих страв. Кришка: Жаростійке скло з отвором для випуску пари та металевим обідком. Использование пара, г/м: для всех типов плит и посудомоечных машин. Ручка: Так. Ручки: нержавеющая сталь с надежным креплением. Матеріал виготовлення: Сталь із емальованим покриттям. Призначення: Приготовление горячих блюд. Форма: Кругла. Виробник: Gusto. Країна походження: Туреччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Каструля. Об `єм: 5.1 л. Колір: Білий з малюнком. Висота: 160 мм. Діаметр: 220 мм. Можливість миття в посудомийній машині: Так. Наявність кришки: Так. Матеріал кришки: Жаростійке скло. Підходить: Для всіх видів плит. Отвір для випуску пари: Так. Кількість приладів у наборі: 1. Матеріал ручок: Нержавіюча сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Тип | Каструля |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 мм м |
| Висота, мм | 242 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 255 |
| Діаметр | 220 мм |
| Використання пари, г/м | для всіх типів плит і посудомийних машин |
| Країна походження | Туреччина |
| Кришка | Жаростійке скло з отвором для випуску пари та металевим обідком |
| Матеріал дверцят духовки | сталь з емальованим покриттям у 4 шари |
| Матеріал виготовлення | Сталь із емальованим покриттям |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 5.1 л |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Ручка | Да |
| Ручки | неіржавка сталь із надійним кріпленням |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Форма | Кругла |
| Ширина, мм | 155 |
| Штрих код | 2000963130545 |
- Ціна: 1 726 ₴

